İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Özel Hizmetler

     

  * Yurt dışında ikamet eden Türkiye’den gayrimenkul almış yabancı uyruklu veya T.C. vatandaşlarının; satış işlemleri, kira işlemleri, kira ödeme takibi, sözleşme, raporlama, uygun profil, kiracı ile sorunları çözmek, evde gereken işlerin yaptırılması gibi tüm süreçler tarafımızdan takip edilir.  
  * “Caddede dükkan arıyorum.”  diyen kurumsal markalara en uygun fiyatlı, işlek yerlerde gayrimenkul araştırması yapılıp tarafımızca raporlanır. Vaktiniz size kalır.

  * Bir çok yerde gayrimenkulüm var. Hepsini takip edemiyorum diyorsanız. Geniş satılık ve kiralık ağımızla alıcı ve kiracı adaylarını sizin gayrimenkullerinize yönlendirip hızlı bir şekilde satış veya kira işlemlerini gerçekleştirip gelirinizin aksamadan devam etmesini sağlıyoruz.

  * Şehirler arası taşınmalarda belli bir süre sizi kendi yerlerimizde misafir ederek, hangi ilçede gayrimenkul arayışınız varsa maksimum 3 gün olmak üzere bütün istenilen portföylere beraber bakılır, beğendiğiniz gayrimenkullere sözleşme işlemlerini yapıyoruz. Rehberlerimiz ve tecrübelerimiz sayesinde en doğru seçimi yapmanızı sağlıyoruz.

  wengayrimenkul.com, Tüm Hakları Saklıdır.

  Yazılım : Emlakkobi

  Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
  Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir