İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Mesa Çengelköy'de Lüks Daireler

Büyült
3.000 - 20.000
Proje
İlan No11143
Eklenme Tarihi07.05.2019
KategoriVilla Projeleri
İlan TipiProje
Fiyat 3.000 - 20.000
Firma Adı Mesa Çengelköy
Toplam Daire Sayısı 298

İlan Açıklaması

İstanbul’un merkezinde %80'i yeşile ayrılan 100.000m2'lik özel bir alanda yeralan Çengelköy'de Mesa, Çengelköy’ün sıcaklığını yansıtan üçer katlı 46 bloktan oluşuyor. 6 Farklı tipteki bloklarda, 1 oda, 2 oda, 4 oda, 5 oda-salon seçenekleri ile brüt alanları 78m2 ile 285m2arasında değişen toplam 298 adet daire bulunuyor. 
 

Çengelköy'de Mesa’da araç trafiğinin tamamı, arsa çevresindeki tali yollardan giriş-çıkış alınarak yer altında çözülüyor. Yer üstünde ise, blokların çevresi boyunca uzanan yaya yolları, sadece acil durumlarda araç trafiğine açılıyor. 
 

Bodrum katta, blokları birbirine bağlayan kapalı otopark yer alıyor ve buradan blokların merdiven kovalarına direkt ulaşım sağlanabiliyor. Kapalı otoparkta daire büyüklüklerine göre, ev sahiplerine birer, ikişer ve üçer otoluk garaj eklenti olarak veriliyor. Ayrıca bodrum katlarda, her daireye eklenti olarak verilen birer adet depo yeralıyor.

Mesa, her projesinde koruduğu standartları ve düşünülmüş detaylarını Çengelköy'de de tüm incelikleri ile sürdürüyor. Çengelköy'de Mesa, 1300m2'lik sosyal merkezinde; kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness, sauna ve çok amaçlı salonu ile yaşamın hızını kesecek aktivitelerinize yer ayırıyor. 
 

Bunların dışında toplam 80.000m2'lik yeşil alanda peyzaj projesine uygun olarak, tenis kortu, basketbol sahası, çeşitli çocuk oyun alanları, yürüme yolları, dinlenme alanları gibi dış mekan düzenlemeleri de Çengelköy'de Mesa sakinlerine temiz ve derin bir nefes aldırıyor. 
 

Çengelköy'de Mesa; İstanbul'un güzelliklerini sakladığı Çengelköy'de, İstanbul'dan vazgeçmek istemeyenlere, şimdiki zamanda, geçmiş zamanların güzelliklerini yaşatıyor.

Özellikler

Güvenlik Özellikleri
24 Saat Güvenlik
Sosyal İmkanlar
Kapalı Yüzme Havuzu
Açık Yüzme Havuzu
Oyun Parkı
Sauna
Genel Özellikler
Asansör
Kapalı Otopark
Açık Otopark

wengayrimenkul.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Yazılım : Emlakkobi

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir