İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

İz Tower'de Hayat Var

Büyült
1.000 - 2.000
Proje
İlan No11167
Eklenme Tarihi07.05.2019
KategoriResidence
İlan TipiProje
Fiyat 1.000 - 2.000
Firma Adı İz Tower
Toplam Daire Sayısı 167

İlan Açıklaması

Hayat yeni bir anlam kazanıyor.


Rezidans yaşamının ışıltılı dünyası içinde, tüm ayrıcalıkların elinizin altında bulunduğu bir yaşam Kartal'da yükseliyor. Hayal gücü ile işlenen İZTOWER dünya standartlarına öncülük edecek şekilde inşa ediliyor. Dünyadaki tüm rezidans trendleri üstün konfor anlayışı ile harmanlanarak sizlerin konforuna hizmet etmek için sunuluyor ve ayrıcalıkların keyfi, onu yaşamanız için sizi İZTOWER'a bekliyor.


İstanbul'un kilit, huzur ve konforun püf noktasını keşfedin.


Yüzyıllardır sairlere ve medeniyetlere ev sahipliği yapmış Anadolu'nun giriş kapısında, Avrupa'ya gitmek isteyenleri karşılayabileceğiniz, dünyaya açılmak isteyenleri uğurlayabileceğiniz kilit bir noktada yükseliyor. İZTOWER merkezi konumuyla güneşe nispet yaparcasına yükseliyor ve parıltısının çekim gücünden de geri durmuyor. E-5 karayolunun hemen yanı basında yer alması, Sabiha Gökçen Havalimanı ve metro istasyonuna yakınlığı ve konumundan doğan merkeziliği ile İZTOWER, sakinlerine diledikleri yere kolayca ulaşırken dakikliğin tadını çıkarma imkanı da sunuyor.


Essiz bir mimarinin eseri...


Ayrıcalık ve konforun ayrıntılarla size "merhaba" dediği minimalist bir yaklaşım ile tasarlanan İZTOWER, sakinlerine kusursuz yaratıcılığın içinde bir yasam vaat ediyor. İZTOWER modern mimari ile gelenekselin muhteşem kombinasyonu olarak Kartal'da, Adalar'la karşılıklı olarak vücut buluyor.


Kendinizi özel hissedeceğiniz daire seçenekleri...


Zevk ve renklere yeni bir boyut katan 21 katı, 167 dairesinde kendinizi rahat ve mutlu hissetmeniz için gereken tüm ayrıntılar düşünüldü ve 5200 metrekare alana yayılmış arazisi ile İZTOWER sizlerin beklentilerinden doğdu. İZTOWER'da 2+1 ve 1+1 dairelerle ister yalnız yasayın ister ailenizle size hitap eden bir mimari ile mutlaka karşılaşırsınız.


1700 metrekarelik bir bahçe düşünün…


Şehrin içinde ihtiyacınız olan her şeyin var olduğu size ait bir şehir olan İZTOWER'da 1700 metrekare yeşil alan bulunuyor ve size rahat bir nefes aldıracağının garantisini şimdiden vermekten gurur duyuyor.

Özellikler

wengayrimenkul.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Yazılım : Emlakkobi

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir